Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesi Belediye Meclisi, Temmuz ayı toplantısını Belediye Başkanı Ahmet Sungur başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantı, önceki ay alınan kararların okunmasıyla başladı ve ardından ilçeye yeni yapılacak hizmetler görüşüldü. Toplantının gündem maddeleri arasında, ilçenin gelişimini ve halkın refahını artıracak çeşitli projeler yer aldı. Bu projeler arasında yeni park ve yeşil alanların oluşturulması, altyapı çalışmalarının hızlandırılması ve sosyal hizmetlerin artırılması gibi konular da ele alındı.

Meclis toplantısında, gündem maddeleri tek tek oylandı ve alınan kararların Yahşihan ilçesine hayırlı olması temennisinde bulunuldu. Belediye Başkanı Ahmet Sungur, toplantı sonunda yaptığı açıklamada, "Halkımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en iyi hizmetleri sunmaya devam edeceğiz. Alınan kararların ilçemize hayırlı olmasını diliyorum," dedi. Yahşihan Belediyesi, halkın ihtiyaçlarına yönelik çalışmalara hız kesmeden devam edeceklerini belirterek, önümüzdeki aylarda da yeni projeler ve hizmetlerle ilçenin kalkınmasına katkıda bulunmayı hedefliyor.

Kırıkkale Belediye Başkanı Önal, tek tek not aldı! “Sorunların çözümü için çalışacağız” Kırıkkale Belediye Başkanı Önal, tek tek not aldı! “Sorunların çözümü için çalışacağız”

Haber: Burak Can

Muhabir: burak can