Yahşihan Haberleri

yahşihan haberleri ve güncel yahşihan gelişmeleri, yahşihan ile ilgili tüm video, yahşihan fotoğrafları ve yahşihan haberleri Manşet Gazetesi - Kırıkkale Haber sitemizde


GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesinde belediye ekipleri mahallelerde temizlik çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda mahallelerdeki çöpler toplanıyor.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’nin Yahşihan Belediyesi Temmuz ayı toplantısını yaptı. Toplantıda Yahşihan için alınan karalar oy birliği ile kabul edildi.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’nin Yahşihan İlçesinde, Belediye Başkanı Ahmet Sungur’un talimatı ile hafta sonu ailelerin yoğun ilgi gösterdiği park ve bahçelerde çalışmalar devam...

GÜNCEL HABERLER

Yahşihan ilçesine bağlı Hoca Ahmet Yesevi Caddesi’nde, Yahşihan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler asfalt yama çalışmalarına devam ediyor.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesinde refüjlerde bulunan ağaçların sulama çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor.

GÜNCEL HABERLER

Yahşihan Belediyesi yaz aylarının başlamasıyla sinek ve haşere oluşumuna karşı ilaçlama seferberliğine devam ediyor.

GÜNCEL HABERLER

Yahşihan Belediyesi ekipleri tarafından ilçedeki park ve yeşil alanlarda bakım ve temizlik çalışmaları devam ediyor.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’de Yahşihan Belediyesi, farklı kadrolarda 50 personel alacak. Bugün başlayan başvurular, 9 Haziran tarihinde sona erecek.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’nin Yahşihan ilçe Belediyesi, yaz ayında artan sinek ve karasineklerle mücadele kapsamında sokak sokak haşerelere karşı ilaçlama yapıyor.

ASAYİŞ HABERLERİ

Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesinde polis ekipleri, durumundan şüphelendikleri şüpheli şapsın üzerinde yaptığı aramada uyuşturucu madde ele geçirdi.

ASAYİŞ HABERLERİ

Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesinde arkadaşı ile tartışan M.O.B. elindeki silah ile rast gele açtığı ateş ile bir kadını yaraladı.

ASAYİŞ HABERLERİ

Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesinde otomobilin dereye düşmesi sonucu yaralanan 2 kişi tedavi altına alındı.