Yahşihan belediyesi Haberleri

yahşihan belediyesi haberleri ve güncel yahşihan belediyesi gelişmeleri, yahşihan belediyesi ile ilgili tüm video, yahşihan belediyesi fotoğrafları ve yahşihan belediyesi haberleri Manşet Gazetesi - Kırıkkale Haber sitemizde


GÜNCEL HABERLER

Yahşihan Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi mezarlıklarda bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’de Yahşihan Belediyesi, farklı kadrolarda 50 personel alacak. Bugün başlayan başvurular, 9 Haziran tarihinde sona erecek.

GÜNCEL HABERLER

Yahşihan Belediyesi ekipleri ilçe genelinde parke, yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor.

GÜNCEL HABERLER

Yahşihan Belediyesi, Erenler Mahallesi Kurt Deresi mevkisinde yıllardır süregelen kanalizasyon sorununu çözmek için çalışmalar başlattı.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’nin Yahşihan ilçe Belediyesi irtibat büroları vatandaşların ilçe merkezine gitmeden su ve emlak işlemlerini rahatlıkla yapabiliyor.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’deki yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya gelen Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, belediyeye ait önceki dönem borçları...

GÜNCEL HABERLER

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, Yahşihan Belediyesinin borcunu açıkladı. Başkan Sungur, belediyenin borcunun 1 milyar 107 milyon lira olduğunu belirtti.

GÜNCEL HABERLER

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur’un talimatı ile SMA Tip-1 hastası olan Kırıkkaleli Yiğit Hamza Demir’e destek olmak amacıyla kermes düzenlendi.

GÜNCEL HABERLER

Yahşihan Belediyesi, ilçe genelinde yabancı ot temizliği ve çim biçme çalışmalarını sürdürüyor.

GÜNCEL HABERLER

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, Kırıkkale’nin tek SMA hastası bebeği Yiğit Hamza Demir için kermes düzenleyecek.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesinde öğretmen ve öğrenciler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, fidan dikme etkinliği gerçekleştirdi.

GÜNCEL HABERLER

Yahşihan’ın eski belediye başkanı Sabri Erkoç vefat etti. Belediye başkanlığı önünde Sabri Erkoç için cenaze programı düzenlendi.