Kırıkkale İl Başkanı Bozdağ da imza attı! CHP’den ortak açıklama Kırıkkale İl Başkanı Bozdağ da imza attı! CHP’den ortak açıklama

Galatasaraylı golcü Mauro Icardi’nin ve eşi Wanda Nara’nın özel hayatı gündemden düşmüyor. Geçmiş dönemlerde birçok kez boşandıkları iddia edilen, ardından müstehcen görüntülerini sosyal medya hesaplarından paylaşan ikilinin özel hayatı, Türkiye’deki birçok taraftar tarafından yakından takip ediliyor. Son olarak Wanda Nara’nın yetişkin içeriklerinin paylaşıldığı OnlyFans’te hesap açması ikilinin özel hayatını bir kez daha gündeme taşıdı. 

Öte yandan, Türkiye’de birçok vatandaş, Wanda Nara’nın OnlyFans’te ne paylaştığını merak ederek, bu içerikleri aramaya başladı. Ancak, unutulmamalıdır ki, Nara’nın paylaşımları sadece yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaşından küçüklerin bu içeriklere ulaşması yasaktır.

Wanda Nara’nın kendi sosyal medya hesaplarından paylaştığı bazı görseller…

Wanda Nara Onlyfans! Wanda Nara’nın Sansürsüz Fotoğrafları! (4)Wanda Nara Onlyfans! Wanda Nara’nın Sansürsüz Fotoğrafları! (5)Wanda Nara Onlyfans! Wanda Nara’nın Sansürsüz Fotoğrafları! (2)Wanda Nara Onlyfans! Wanda Nara’nın Sansürsüz Fotoğrafları! (3)Wanda Nara Onlyfans! Wanda Nara’nın Sansürsüz Fotoğrafları! (1)

Editör: Haber Merkezi