Aydın ve beraberinde diğer millî eğitim müdürlüğü yöneticileri, Kırıkkale Fen Lisesi pansiyonuna ait yemekhanede öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle birlikte yemek sırasına giren Aydın daha sonra ezanın okunmasıyla birlikte iftarını açtı.Pansiyonda kalan öğrencilerle yakından ilgilenerek tanışan Aydın, bir süre öğrencilerle sohbet etti.

Okul ve öğrenci ziyaretlerini daha da sıkılaştıracaklarını hatırlatan Aydın, burada yaptığı konuşmada, "Sevgili çocuklar hepinizi çok sevdiğimizi bilmenizi isterim. Sizler bizlere ailelerinizin en kıymetli emanetisiniz. Bizler bunun bilinciyle hareket ederek her zaman yanınızda olmanın ve sizleri daha zirvelere taşımanın çabası içerisinde olduğumuzu bilmenizi isterim." dedi.

Öğrencilere yönelik hedeflerini büyüttüklerini ve bu istikamette yol aldıklarına dikkat çeken Aydın, şöyle konuştu:"Sizlerle geleceğe yönelik umutlarımız artıyor. Her geçen gün daha da gelişen ve büyüyen bir ülke hayalimiz var ve bunu da gerçekleştirecek olan sizlersiniz. Bunun için sizlerin de çalışmalarınızı ona göre planlama yapmanız gerekiyor. Bugün çalışmadığınız her bir saat için ileriki yıllarda daha uzun bir süre çalışma zorunluluğunuz olacak. Bu nedenle yaşınız ve eğitim gördüğünüz sınıf itibariyle çalışmanın, girişimci olmanın, araştırma yapmanın kısacası daha güçlü zihinlere sahip olmanın tam da vaktinin olduğunu belirtmek isterim. Sizlerle birlikte olmak çok güzel. Çünkü geleceğimiz, ülkemiz ve değerlerimiz sizlere emanet olacak. Hepiniz çok yakın bir zamanda toplumda önemli sorumlulukları omuzlayacaksınız."

Kırıkkale Üniversitesi 2024 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları Kırıkkale Üniversitesi 2024 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İftar programına katılan Aydın'a, millî eğitim müdür yardımcıları ve şube müdürleri de eşlik etti.Millî Eğitim Müdürü Aydın, Okul Müdürü Barış Küçük ve okulda görevli olan yönetici ve öğretmenlere de özverilerinden dolayı teşekkür etti.

Haber: Burak Can

Kaynak: manşet gazetesi