HEDEF ŞAMPİYONLUK

Hafta sonu tek liste girilen kongrede Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü’nün yeni başkanı Adnan Duman olmuştu. Duman, kongrede yaptığı konuşmada tahmini bütçenin 50 milyon lira olduğunu açıklamıştı. Duman’ın bu açıklaması, 2024-2025 Futbol sezonunda şampiyonluğu hedefleyen bir takım kuracağının sinyalleri verilirken, transfer çalışmaları da erken başladı. TFF 3 ligde şampiyonluk hedefleyen Kırıkkalegücü, Teknik Direktörlük için kolları sıvadı.

Okul Sporları Şampiyonası Kırşehir’de başladı! Kırıkkale detayı… Okul Sporları Şampiyonası Kırşehir’de başladı! Kırıkkale detayı…

ŞAMPİYON HOCA İLE GÖRÜŞÜLÜYOR

Yeni yönetim, Kırıkkale’nin de yakından tanıdığı 2023-2024 sezonunda Kırıkkalegücü ile TFF 3 lig 1 grupta yer alan ve sezonu şampiyon olarak tamamlayan Kepez Belediyespor’un teknik direktörü Çağdaş Çavuş ile görüştüğü iddia edildi. Çavuş, TFF 3 lig 1 grup ve Ziraat Türkiye Kupasında Kepez Belediyespor’un başında çıktığı 30 karşılaşmada 23 galibiyet, 4 beraberlik ve 3 mağlubiyet altı. Çavuş, TFF 3 lig 1 grupta 70 puan toplayarak Kepez Belediyespor’u şampiyon yaptı.

Haber: Burak Can

Muhabir: Burak Can