15 Temmuz şehidi unutulmadı: Doğum gününde kabri ziyaretçi akınına uğradı 15 Temmuz şehidi unutulmadı: Doğum gününde kabri ziyaretçi akınına uğradı

‘REKLAM DEĞİL HİZMET YAPIYORUZ’

Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesinde Belediye Başkanı Ahmet Sungur’un talimatı ile altyapı çalışmaları hız kazandı. İlçe merkezinde bulunan İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Kaymakamlık arasında devam eden kanal hattı çalışmaları, bölge halkı tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Yahşihan Belediyesi tarafından sosyal medyada "Reklam değil Hizmet Yapıyoruz” etiketi ile yapılan paylaşımda, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Kaymakamlık arasında kalan bölgede yeni hat çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi. Yapılan açıklamada, "İlçemizin altyapısını daha da güçlendirmek ve halkımıza daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor" ifadelerine yer verildi.

Başkan Ahmet Sungur, yaptığı açıklamada, ilçenin alt yapısının iyileştirilmesinin, daha sağlıklı ve modern bir yaşam alanı oluşturmak için büyük önem taşıdığını vurguladı. Sungur, "Yahşihan’ı daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyor. Halkımızın sabrına ve desteğine teşekkür ederiz" dedi. Yahşihan halkı da çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, ilçenin altyapısının iyileştirilmesinin hem güvenlik hem de yaşam kalitesi açısından önemli olduğunu belirttiler. Çalışmaların en kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

Haber: Burak Can

Muhabir: burak can