Kredi puanı nasıl yükselir? Kredi puanını yükseltecek ipuçları! Kredi puanı nasıl yükselir? Kredi puanını yükseltecek ipuçları!

GEREKLİ PARANIN, YÜZDE 86’SI TOPLANDI
Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı Yücel Kızık, Kırıkkale’nin tek SMA hastası çocuğu Yiğit Hamza Demir için anlamlı bir çağrıda bulundu. Yiğit Hamza’nın tedavisi için gerekli olan paranın yüzde 86’lık kısmının toplandığını ve bağış toplama kampanyasının sona ermek üzere olduğunu dile getiren Kızık, Kırıkkale’nin önde gelenlerini, iş insanlarını ve hayırseverleri yardım etmeye davet etti.

“GELİN, HEP BİRLİKTE EL ELE VERELİM”
CHP Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı Yücel Kızık, Yiğit Hamza için yaptığı çağrıda, “Yiğit Hamza, Kırıkkale’mizdeki tek SMA hastası yavrumuz. Kırıkkale halkı olarak yavrumuza sahip çıkmalıyız. Yiğit Hamza için devam eden Kırıkkale Valiliği onaylı kampanya 5 Haziran 2024 tarihinde sona erecek. Kampanya sona ermeden önce Kırıkkale’mizin ileri gelenlerini, iş insanlarını ve hayırseverleri yardım etmeye davet ediyorum. Gelin hep birlikte el ele vererek, minik yavrumuzun hayata tutunmasını sağlayalım.” dedi.

Haber: Burak Çalışkan