Kırıkkale haberleri Haberleri

Kırıkkale haberleri haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri gelişmeleri, Kırıkkale haberleri ile ilgili tüm video, Kırıkkale haberleri fotoğrafları ve Kırıkkale haberleri haberleri Manşet Gazetesi - Kırıkkale Haber sitemizde


GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale'nin Bahşılı ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla tören düzenlendi.

GÜNCEL HABERLER

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Kırıkkale’deki trafik yoğunluğunu işaret etti. Uraloğlu, “Kırıkkale’deki trafik yoğunluğunu azaltacağız!” dedi.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde düzenlenen Gençlik Şöleni, gençlere yoğun ilgisi ve coşkusuyla gerçekleşti. Şölen, ilçedeki gençlere unutulmaz bir gün yaşattı.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, “19 Mayıs'ın Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanması, gençlere verilen değeri ve güveni göstermektedir”

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü (DKMP) el konulan tüfekleri satışa çıkaracak. İhale 13 Haziran’da yapılacak.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Özel Yaşam Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Valiliği öncülüğünde yapılacak olan KALEFEST 2024 Kırıkkale Tanıtım Günleri, 4 gün sonra (22 Mayıs Çarşamba günü) başlıyor.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği öğrencisi Derya güler, çocukları geleneksel oyunlarla buluşturuyor.

ASAYİŞ HABERLERİ

Kırıkkale’de sokak satıcılarına yönelik yapılan operasyonda 2 şüpheli gözaltına alınırken, uyuşturucu ve uyuşturucu hap ele geçirildi.

ASAYİŞ HABERLERİ

Kırıkkale'de 38 ayrı hırsızlıktan 35 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü, polis ekiplerince yakalandı.

GÜNCEL HABERLER

KALEFEST 2024 Kırıkkale tanıtım Günleri kapsamında, Kırıkkale’de Şehit aileleri ve Gaziler Korosu konseri verilecek.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’nin Sulakyurt ilçe Belediye Başkanı Seyfettin Çetiner’in girişimleri sonucu ilçede asfalt serim çalışmaları başladı.