Kırıkkale Valisi Mehmet Makas ve eşi Elif Makas, şehit ve gazi ailelerine yönelik ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda, Gazi İbrahim Başar ve ailesi ile Şehit Jandarma Astsubay Çavuş Ferdican Altunkaş’ın ailesini ziyaret eden Vali Makas, şehit ve gazi ailelerine destek mesajları verdi.

3600 Ek Gösterge son durum? 3600 Ek Gösterge Torba Yasada Yer Alacak mı? 3600 Ek Gösterge son durum? 3600 Ek Gösterge Torba Yasada Yer Alacak mı?

Vali Mehmet Makas ve eşi Elif Makas, ziyaretlerinde ailelerle yakından ilgilenerek, onların dertlerini ve taleplerini dinledi. Gazi İbrahim Başar'a sağlıklı ve uzun ömürler dileyen Vali Makas, şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını ifade etti. Ayrıca, Vali Makas, şehit Jandarma Astsubay Çavuş Ferdican Altunkaş’ın ailesine de taziye dileklerini ileterek, vatan uğruna canlarını feda eden kahramanların unutulmayacağını belirtti.

Şehit ve gazi ailelerine yönelik yapılan bu ziyaretler, toplumun her kesiminden takdir toplarken, devletin ve milletin bu fedakâr ailelere olan vefasını bir kez daha gözler önüne serdi. Vali Makas, şehit ve gazilerin hatıralarını yaşatmanın ve ailelerine sahip çıkmanın, millet olarak en önemli görevlerinden biri olduğunu vurguladı. Ziyaretlerin ardından, gazi ve şehit ailesi Vali Makas ve eşi Elif Makas’a teşekkürlerini iletti.

Haber: Burak Can

Vali Makas; Şehit Ve Gazi Ailelerinin Her Zaman Yanındayız (1)Vali Makas; Şehit Ve Gazi Ailelerinin Her Zaman Yanındayız (2)

Muhabir: Burak Can