Kırıkkale'nin Sulakyurt ilçesinde, Kurban Bayramı tatilinin sona ermesiyle birlikte belediye ekipleri, devam eden projelere hız kesmeden kaldıkları yerden devam ediyor. Sulakyurt Belediye Başkanı Seyfettin Çetiner, üç büyük projenin eş zamanlı olarak sürdürüldüğünü ve bu projelerin ilçenin gelişimine önemli katkılar sağlayacağını belirtti.

Projelerden ilki, elektronik kantarın beton atımı. İkinci proje ise ilçede vatandaşların sosyal yaşamını zenginleştirecek olan yürüyüş yolu yapımı genişletme ve hazırlıkları. Üçüncü proje ise Mustafa Kemal Caddesi yol kenarı beton su kanalı yapımı. Bu proje, özellikle kış aylarında ve yoğun yağış dönemlerinde su baskınlarının önüne geçmek amacıyla hayata geçiriliyor.

KIRIKKALE’DE BUGÜN HANGİ ECZANELER NÖBETÇİ 18 TEMMUZ 2024 KIRIKKALE’DE BUGÜN HANGİ ECZANELER NÖBETÇİ 18 TEMMUZ 2024

Sulakyurt Belediye Başkanı Seyfettin Çetiner, bu projelerin tamamlanmasıyla birlikte ilçenin çehresinin değişeceğini ve vatandaşların yaşam kalitesinin artacağını vurguladı. Çetiner, belediye ekiplerinin özverili çalışmaları sayesinde projelerin planlanan sürede tamamlanacağına inandığını belirterek, tüm Sulakyurt halkına sabır ve destekleri için teşekkür etti.

Sulakyurt'ta devam eden bu projeler, ilçenin hem ekonomik hem de sosyal anlamda gelişimine büyük katkı sağlayacak. Belediye ekipleri, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor ve Sulakyurt'un daha yaşanabilir bir ilçe olması için var güçleriyle çalışmaya devam ediyor.

Haber: Burak Can

Muhabir: burak can