Paylaşımlarıyla kendini ele verdi: 38 bin TL para cezası verildi Paylaşımlarıyla kendini ele verdi: 38 bin TL para cezası verildi

GAZETELER, TEK ÇATI ALTINDA

Kırıkkale’de uzun yıllardır faaliyet gösteren Manşet Gazetesi, İl Gazetesi, Yenigün Gazetesi ve Kalehaber Gazetesi geçtiğimiz günlerde tarihi bir karara imza atarak, güçlerini birleştirmiş ve tek çatı altında toplanmıştı. Kırıkkaleli vatandaşlara çok daha kaliteli bir hizmet verebilmek amacıyla alının bu karar sonrası gazetelerin imtiyaz sahipleri Sırrı Zengin, Cengiz Selci, Ramazan Çetin, Davut Kayır, Kadir Yahşi ve İlyas Şen, Kırıkkale Valisi Mehmet Makas’ı makamında ziyaret etti.

VALİ MAKAS’TAN BİRLEŞME KARARINA TAM DESTEK

Gerçekleşen ziyarette imtiyaz sahipleri, basılı gazetelerin oluşturduğu maddi yükün ağırlığını, gazetelerin birleşmesinin nedenlerini ve bu birleşmenin Kırıkkale’ye sağlayacağı faydaları dile getirdi. Kırıkkale Valisi Mehmet Makas ise günümüz şartlarında daha çok rağbet gören yerin internet haberciliği olduğunu ve gazetelerin birleşme kararının yerinde bir karar olduğunu dile getirerek, birleşme kararına destek verdiğini ifade etti.

Haber: Burak Çalışkan