GÜVENLİK ÖNCELİĞİ

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü, geleceğin teminatı olan çocukların ve gençlerin güvenliğini en üst düzeyde sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, eğitim-öğretim yılı kapsamında okul çevrelerinde güvenlik önlemlerini arttırdı. Öğrencilerin huzur ve güven içinde eğitim almalarını sağlamak için denetimler devam edecek.

DENETİMLERİN KAPSAMI

Gerçekleştirilen denetimlerde okul çevrelerinde şüpheli kişilere yönelik kimlik kontrolleri yapıldı ve olası tehlikelere karşı tedbirler alındı. Ayrıca, okul servis araçları ve öğrenci taşımacılığı yapan diğer araçlar da detaylı bir şekilde incelendi. Emniyet güçleri, kurallara uymayan ve güvenlik standartlarını ihlal eden durumlara karşı gerekli işlemleri yaparak, güvenli bir ulaşımın sağlanmasını temin etti.

Lezzetli bal için orman kurdular Lezzetli bal için orman kurdular

ÖĞRENCİLER VE VELİLERDEN TAM DESTEK

Denetimler sırasında, öğrenci ve velilerin güvenlik konusundaki memnuniyeti dikkat çekti. Veliler, çocuklarının güvenli bir ortamda eğitim almalarını sağlamak için yapılan bu denetimlerin önemine vurgu yaparak, emniyet güçlerine teşekkürlerini iletti.

GELECEĞE YATIRIM

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, “Çocuklarımızı ve gençlerimizi korumak ve güvenli bir şekilde eğitim almalarını sağlamak amacıyla okul çevrelerindeki önleyici çalışmalarımız kararlılıkla devam etmektedir” denildi. Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği bu denetimler, toplumun tüm kesimlerinden takdir toplarken, öğrencilerin güvenli bir şekilde eğitim almalarını sağlama yönündeki kararlılığın bir göstergesi oldu.

Haber: Burak Can

Kaynak: burak can