Önceki gün akşam saatlerinde Kırıkkale - Kırşehir karayolu Yeni Mahalle Mezarlık Kavşağında meydana gelen kazada Emin Mete Ü. idaresindeki 06 MEC 96 plakalı otomobil ile Köksal A. kontrolündeki 71 M 0127 plakalı şehir içi yolcu taşıyan dolmuş ile otomobil çarpıştı. Kazada, sürücüler ile birlikte araçlarda bulunan Yasin K., Hidayet Arda U., Fatih Ö., Hatice G., Merve K., Elanur Y., Şule D., Elif Ü., Şükrü Efe A., Ahmet Faruk T., Yaren K., Beyza Y., Zeynep Duru A., Osman Çağdaş T., Gamze U., Bengisu Y., Göktuğ B., Melike Özge Ö., Ayşe H. ve kimliği belirsiz kişi yaralandı. Tedavi altına alınan yaralılardan sürücü Emin Mete Ü.’nün durumunun ağır, diğer yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

Kırıkkale’de bir gün arayla aynı yerde iki motosiklet kazası! 2’si ağır 6 yaralı Kırıkkale’de bir gün arayla aynı yerde iki motosiklet kazası! 2’si ağır 6 yaralı

İl Emniyet Müdürlüğü, sosyal medya hesabından kaza anının Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) görüntülerini “29 Mayıs'ta meydana gelen kazada da gördüğümüz gibi trafikte kurallara uymamak, bir anlık dikkatsizlik ve hız felaket getiriyor. Bu vesile ile yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Hayatla Yarışılmaz” notuyla paylaştı. Görüntülerde, Kırıkkale istikametine seyreden otomobil, önüne çıkan arabaya çarpmamak için manevra yaparak, karşı şeritte kavşaktan seyir halindeki şehir içi yolcu taşıyan dolmuşa çarpıyor.

Haber: Burak Can

Muhabir: Burak Can