Paylaşımlarıyla kendini ele verdi: 38 bin TL para cezası verildi Paylaşımlarıyla kendini ele verdi: 38 bin TL para cezası verildi

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde yüzde 49,90 oy alarak Kırıkkale’de tarihi bir oranla Belediye Başkanı seçilen Ahmet Önal, cadde ve sokaklarda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geliyor. Hemen hemen her gün cadde ve sokaklarda gezen Belediye Başkanı Önal, esnaf ve vatandaşların taleplerini dinliyor. Gezdiği her cadde ve sokakta büyük bir sevgi gösterine maruz kalan Belediye Başkanı Önal, her gün vatandaşlarla ve esnaflarla bir araya gelmeye devam edeceklerini, vatandaşlar tarafından gösterilen sevgi karşısında onur duyduğunu ve her geçen gün daha çık hizmet etme aşkının büyüdüğünü belirtti.

Belediye Başkanı Önal’ın cadde ve sokaklarda yaptığı ziyaretlerin ardından vatandaşlar, Kırıkkale’de her hangi bir cadde ve sokakta yürürseniz o gün kesin Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal ile karşılaşıldığını söyledi. Esnaf ve Vatandaşların taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Önal, yaptığı paylaşımda, “Kırıkkale'de vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz.Hemşehrilerime göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: Burak Can