Kırıkkale Belediyesi, şehirdeki yaşam kalitesini artırmak amacıyla önemli adımlar atmaya devam ediyor. Belediye Başkanı Ahmet Önal’ın talimatı doğrultusunda, Belediye Başkan Yardımcısı Recep Sefer, Kırıkkale Belediye Encümeni Ümit Duman, zabıta amiri, imar kaçak amiri ve zabıtalarla birlikte Ardiyeler Bölgesi ve Osmangazi Mahallesi’nde incelemelerde bulundu.

İnceleme kapsamında, Ardiyeler Bölgesi ve Osmangazi Mahallesi’nde yapılması planlanan projeler ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Belediye Encümeni Ümit Duman, incelemeler sonrası yaptığı açıklamada, "Belediye Başkanımız Ahmet Önal liderliğinde Kırıkkale’mizi yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz" dedi.

Duman, gerçekleştirilen incelemelerin ardından bölgede yapılacak projeler hakkında, planlanan projelerin, mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandığını belirterek, altyapı ve üstyapı çalışmalarının yanı sıra sosyal donatı alanlarının da projeler arasında yer aldığını ifade etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Recep Sefer ise, bu tür incelemelerin Kırıkkale'nin gelişimi açısından büyük önem taşıdığını vurgulayarak, "Amacımız, Kırıkkale halkına daha modern ve yaşanabilir bir çevre sunmak. Bu doğrultuda çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz" dedi.

KIRIKKALE’DE BUGÜN HANGİ ECZANELER NÖBETÇİ 18 TEMMUZ 2024 KIRIKKALE’DE BUGÜN HANGİ ECZANELER NÖBETÇİ 18 TEMMUZ 2024

Kırıkkale Belediyesi, vatandaşların taleplerine hızlı ve etkili çözümler üretmek adına yerinde incelemeler yaparak, projelerin hayata geçirilmesi için çalışmalara devam edeceğini belirtti. Başkan Ahmet Önal ve ekibi, şehrin dört bir yanında gerçekleştirilecek projelerle Kırıkkale'yi daha yaşanabilir bir şehir haline getirmeyi hedefliyor.

Haber: Burak Can

Muhabir: burak can