GÖNÜLLERİNCE EĞLENECEKLER

Kırıkkale Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını bu yıl düzenleyeceği “Çocuk Şenliği” ile dolu dolu geçmesini sağlayacak. Bir birinden renkli etkinliklere sahne olacak olan muhteşem kutlama ile geleceğin teminatı çocukların gönüllerince eğlenmeleri sağlanacak.  Kırıkkaleli çocuklar 23 Nisan Günü Büyük Şehir Parkı Etkinlik Alanında düzenlenecek olan “Çocuk Şenliğinde” ;  Şişme Oyun Parkları, Karnaval Çadırı Oyunları, Tahta bacak, Jonglör, Örümcek Adam, Elsa, Mini Mouse, Mickey Mouse, Maskot Karakterler, animasyon ve sürpriz gösterilerle buluşacak.

BANDO EŞLİĞİNDE KORTEJ

Kırıkkale Belediyesinin organize edeceği “Çocuk Şenliği” bando eşliğinde çocuk korteji ile başlayacak. 13.00’da başlayacak olan Çocuk korteji, Büyük Şehir Parkında son bulacak. Bando eşliğinde marşlar söyleyecek olan çocuklar daha sonra günü doya doya geçirecekleri eğlenceli etkinlikler ile bulaşacak.

ÇOCUK ŞENLİĞİNDE BİRBİRİNDEN ÖZEL ETKİNLİKLER YAPILACAK

Kırıkkaleli çocuklar 23 Nisan günü saat 14.00’ten 18.00’e kadar sürecek olan Çocuk Şenliği programında, İnteraktif Animasyon Show, Pandomim Show, Çocuk Dansları, Yarışma, Kukla Show, Maskot dans Show, Yarışmalar, Anne-çocuk yarışmaları, Fire Man Ateş Show, karnaval oyunları, masal kahramanları yer alacak. Programa katılan çocuklara ayrıca pamuk şeker, patlamış mısır ikramı ile sürpriz hediyeler çocuklara verilecek.

Kırıkkale’de mahalli sanatçı konserleri devam ediyor! Kırıkkale’de mahalli sanatçı konserleri devam ediyor!

Haber: Burak Can