Kırıkkalegücü Futbol Kulübü’nü ziyaret ederek Teknik Direktör Nihat Baran ve futbolcularla bir araya gelen Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Arguvan Belediyespor ve Tarsus İdman Yurdu karşılaşmalarının primlerini ödeme sözü vermişti. Ziyaretin ardından birkaç gün geçmesinin ardından Kırıkkale Belediye Başkanı Önal, sözünü tuttu ve kazanılan maçların primlerini ödedi.

Primlerin ödendiğini Teknik Direktör Baran Kırıkkalegücü Futbol Kulübü sosyal medyasından açıkladı. Barın açıklamasında, “Teşekkürler Ahmet Önal! Geçtiğimiz hafta kulübümüzü ziyaret ederek takımımızın yanında olduğunu belirten Kırıkkale Belediye Başkanımız Ahmet Önal söz verdiği gibi bugün takımımızın Arguvan Belediyespor ve Tarsus İdman Yurdu maçının primlerini yatırarak desteklerini bir kez daha göstermiştir. Futbolcularımıza bayram öncesi yapılan ödemeler camiamızda mutluluğa vesile olmuştur. Belediye Başkanımız Ahmet Önal’a kulübümüz ve şahsım adına çok teşekkür ederim” dedi.

19 Mayıs ile Gençlik Haftası, tüm yurtta coşkuyla kutlanacak 19 Mayıs ile Gençlik Haftası, tüm yurtta coşkuyla kutlanacak

Haber: Burak Can

Kırıkkalegücü Paylaşım