Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Kurban Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Önal mesajında, Kurban Bayramı'nın huzur, hoşgörü ve kardeşliğin en yüksek seviyeye çıktığı, paylaşmanın önem kazandığı özel bir dönem olduğunu belirtti.

Başkan Önal, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Saygıdeğer Kırıkkaleli Hemşerilerim, Huzurun, hoşgörü ve kardeşliğin, paylaşmanın zirve yaptığı bir Kurban Bayramına daha erişmenin mutluluğunu birlikte yaşıyoruz. Kardeşliğin, barışın ve birlikteliğin simgesi olan bayramlar, aynı zamanda insanların neşeyle birlikte vakit geçirdiği önemli zamanlardandır. İhtiyaç sahiplerini hatırlamak, birbirimize sarılmak, kucaklaşmaktır bayramlar. Dini vecibelerimizi yerine getirdiğimiz Kurban Bayramı da berekettir. Toplumsal birlik ve beraberliğin yaşandığı en özel, en önemli değerimizdir."

Kırıkkale Belediye Başkanı Önal paylaştı! Hizmete hazır Kırıkkale Belediye Başkanı Önal paylaştı! Hizmete hazır

Kırıkkale Belediyesi olarak bayramın sorunsuz geçmesi için gerekli tüm önlemleri aldıklarını belirten Önal, "Bayram tatilini siz değerli hemşerilerimizin huzurlu ve sorunsuz bir şekilde geçirmesi için tüm birimlerimizle görevimizin başında, sizlerin hizmetinde olacağız. Bize ihtiyacınız olan her an yanınızda olmayı sürdüreceğiz." dedi.

Başkan Önal, mesajını şu dileklerle sonlandırdı: "Sevgi, kardeşlik ve yardımlaşma duygularının tazelendiği bayram vesilesiyle büyüklerimizin ellerinden, yarınlarımızın umudu gençlerimizin gözlerinden öpüyor; birlik ve beraberlik şuurunun hoşgörüyle pekiştiği nice bayramlarda birlikte olmak umuduyla tüm hemşerilerimizin Kurban Bayramı'nı kutluyorum."

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal’ın bu anlamlı mesajı, şehirde bayram coşkusunu ve dayanışma ruhunu pekiştirdi. Belediye ekiplerinin bayram süresince vatandaşların huzurlu bir tatil geçirmesi için tüm önlemleri aldığı ve hizmetlerini sürdüreceği vurgulandı.

Haber: Burak Can

Muhabir: burak can