TÖREN DÜZENLENDİ
Kırıkkale’de trafik kazasında hayatını kaybeden polis memuru Muhammed Şirin Yazıcı(30) için İl Emniyet Müdürlüğünde tören düzenlendi. Törene Yazıcı’nın kardeşi Muhammed Hanifi Yazıcı ile yakınları, Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Mühimmat ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Ali Durmuş, Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, İl Jandarma Komutanı Albay Barış Cücen, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ ve mesai arkadaşları katıldı. Törende Yazıcı için dua edildi. Törenin ardından Kırıkkale Valisi Makas, Yazıcı’nın kardeşi ve yakınlarına başsağlığı diledi. Hayatını kaybeden polis memuru Yazıcı’nın cenazesi yarın memleketi Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesinde toprağa verilecek. Evli olan polis memuru Yazıcı’nın kardeşinin de polis memuru olduğu öğrenildi.

Haber: Burak Can

Kırıkkale Belediye Başkanı Önal, tek tek not aldı! “Sorunların çözümü için çalışacağız” Kırıkkale Belediye Başkanı Önal, tek tek not aldı! “Sorunların çözümü için çalışacağız”

Polis Memuru (7)-1Polis Memuru (5)-1Polis Memuru (6)-1Polis Memuru (4)-1Polis Memuru (3)-1Polis Memuru (2)-1Polis Memuru (1)-1

Editör: Burak Can