Mercedes’in en iyi otomobilleri! Mercedes’in en iyi otomobilleri!

İSTANBUL (AA) - Casper VIA X40, VIA beyazı, gece siyahı ve gece mavisi olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Casper VIA X40, 6.67 inç FHD+ AMOLED ekranıyla renkleri optimize ederek parlaklık, canlılık ve netliği harmanlayaran bir ekran deneyimi sunuyor.

Özel 3D Glass bir gövde tasarımına ve kenarlara doğru incelen çerçeveye sahip olan model, 120Hz yenileme hızı ve 500 NIT parlaklığı ile hem performans hem de dayanıklı bir tasarım sunuyor.

Global trend teknolojileri kamerasında da bulunduran model, Arcsoft yapay zeka destekli yazılımıyla fotoğraf kalite standartlarını yükseltiyor.

"Ultra Gece Modu"yla karanlık ortamlarda bile net fotoğraflar çekebilen model, yapay zeka destekli 24MP ön kamerasıyla canlı ve net selfieler çekilmesine olanak sağlıyor.

Model, 2.2Ghz CPU performansına sahip MediaTek Helio G99 chipset ile CPU ve GPU verimliliğinde zirveyi hedefliyor. 6nm olan chipset yapısı sayesinde, optimum termal verimlilik sağlayan Model, 8GB RAM’e ek olarak sunduğu 8GB VRAM desteğiyle teknoloji dünyasının hızını bünyesinde barındırıyor.

- "Kullanıcıların trendlerini ve beklentilerini belirledik"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Casper Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Feray Karaman, modelin renklerini geliştirirken kullanıcı deneyimlerinden ilham aldıklarını aktararak, Türkiye genelinde gerçekleştirdikleri araştırma sonucunda, kullanıcıların trendlerini ve beklentilerini net bir şekilde belirlediklerini belirtti.

Global trendler ve pazarlama ekibinin çalışmaları sonucunda Türkiye'de en beğenilen renk seçeneklerini tespit edip bu renkleri ürünlerine entegre ettiklerini kaydeden Karaman, "Kullanıcılarımızın akıllı telefonlarını hayatlarının her alanında kullandıklarını ve performansı kadar tasarımı ve renginin de onlar için çok önem taşıdığını biliyoruz. Bu doğrultuda tüketicilerimizin beğenilerini karşılamak adına Casper VIA X40 için VIA beyazı, gece siyahı ve gece mavisi olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle beğenilerine sunduk." ifadelerini kullandı.

Kaynak: aa