Kırıkkale, kentteki tek SMA hastası çocuk olan Yiğit Hamza Demir için tek yürek olmuş ve uzun süren bir serüvenin ardından Yiğit Hamza’nın tedavisi için gerekli olan parayı toplamayı başarmıştı. Minik Yiğit Hamza’nın tedavisi için gereken paranın toplanması Kırıkkaleli vatandaşları ise bir hayli mutlu etmişti. 

Yiğit Hamza için güzel haberler gelmeye devam ediyor. Tedavi parasının tamamı toplanan Yiğit Hamza Demir, yakın bir zamanda tedavi için Dubai’ye gidecek. 25 Haziran Salı günü saat 19.00’da ise Yiğit Hamza için balon uçurma etkinliği düzenlenecek. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek olan etkinliğe Yiğit Hamza Gönüllüleri başta olmak üzere birçok vatandaş katılacak. Ayrıca etkinlik, tüm vatandaşların katılımına açık olacak.

15 Temmuz şehidi unutulmadı: Doğum gününde kabri ziyaretçi akınına uğradı 15 Temmuz şehidi unutulmadı: Doğum gününde kabri ziyaretçi akınına uğradı

Öte yandan, yarın Yiğit Hamza için uçuş raporu alınması ve Yiğit Hamza’nın 28 Haziran Cuma günü Dubai’ye gitmek üzere yola çıkması bekleniyor.

Haber: Burak Çalışkan
 

Editör: Burak Çalışkan