Yahşihan Belediyesi mezarlık ekipleri, ilçede bulunan Acısu Mezarlığı’nı vatandaşların kabir ziyaretlerini rahat ve güvenli bir şekilde yapabilmeleri için ilçe mezarlıklarında genel temizlik ve bakım onarım çalışması gerçekleştirdi. En çok ziyaret edilen alanların başında gelen mezarlıklar, hummalı bir çalışma ile bayrama hazır hale getirildi. Günler öncesinde başlayan çalışmalarda bakım, onarım ve temizlik çalışmaları yapılarak, vatandaşların ziyaretine hazırlandı.

İstanbul'a dönüş çilesi başladı İstanbul'a dönüş çilesi başladı

Yaklaşan Kurban bayramı öncesi vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram geçirebilmeleri için gerekli çalışmaları yaptıklarını belirten Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, “Mezarlık ziyaretleri bayramlarda vatandaşlarımızın önem verdiği konulardan biri. Biz de Yahşihan Belediyesi olarak her bayram öncesinde olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da vatandaşlarımızın huzurlu bir şekilde kabir ziyaretlerini gerçekleştirmeleri için mezarlıklarda ot biçimi başta olmak üzere gerekli bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını tamamladık. Şimdiden tüm hemşerilerimin Kurban Bayramını tebrik ediyor, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmelerini diliyorum” dedi.

Haber: Burak Çalışkan

Yahşihan’da Mezarlıklar Temizleniyor (6)Yahşihan’da Mezarlıklar Temizleniyor (5)Yahşihan’da Mezarlıklar Temizleniyor (4)Yahşihan’da Mezarlıklar Temizleniyor (2)Yahşihan’da Mezarlıklar Temizleniyor (3)Yahşihan’da Mezarlıklar Temizleniyor (1)Yahşihan’da Mezarlıklar Temizleniyor (8)Yahşihan’da Mezarlıklar Temizleniyor (7)

Muhabir: burak çalışkan