Yahşihan Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde hummalı çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda, Yahşihan ilçesinde kilit parke çalışmaları hız kazanmış durumda. Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur ise devam eden çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamada, “İlçemizde tüm hızıyla ilerleyen yol yapım çalışmaları en kısa zamanda bitecek ve vatandaşlarımız tozlu, çamurlu yollardan kurtulacak.” İfadelerini kullandı.

Yahşihan Belediyesi ilçe genelinde yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Belediye ekipleri, ilçedeki yolların modernizasyon çalışmalarını hızla devam ettiriyor. İlçedeki vatandaşların daha rahat ve sağlıklı şartlarda yaşamlarını devam ettirebilmeleri için gece gündüz çalışan ekipler bir çok mahallede ise stabilize yol düzenleme çalışmaları sürüyor. Yahşihan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, anlık oluşan sorunlara hızlı bir şekilde müdahale ederken, tüm mahallelerde planlanan çalışmalarını devam ettiriyor. Ekipler ayrıca mahallelerde oluşan çukur, göçme gibi sorunlarla ilgili çalışmalarını da sürdürüyor. Bunların yanında mahallelerdeki yol, kaldırım ve parke taşı onarımları da yapılıyor.

Kırıkkale’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret eden şüpheli adliyeye sevk edildi Kırıkkale’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret eden şüpheli adliyeye sevk edildi

Yol yapım çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini söyleyen Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, “Vatandaşlarımızın isteklerini birebir dinliyor, elimizden geldiği ölçüde talepleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Önceliğimiz elbette bozuk yollar. Yıllardır bozuk olan yolları plan dahilinde yapma gayreti içerisindeyiz. Şu an için Kadıoğlu, Alaaddin ve Yenişehir Mahallerinde ilerleyen yol yapım çalışmalarımız inşallah ilçemizin tüm alanını bitirince son bulacak ve vatandaşlarımız tozdan ve çamurdan kurtulacak. Amacımız, Yahşihan sakinlerine yakışır bir ilçe hazırlamaktır.” dedi.

Haber: Burak Çalışkan

Yahşihan’da Kilit Parke Çalışmaları Devam Ediyor (6)Yahşihan’da Kilit Parke Çalışmaları Devam Ediyor (5)Yahşihan’da Kilit Parke Çalışmaları Devam Ediyor (3)Yahşihan’da Kilit Parke Çalışmaları Devam Ediyor (2)Yahşihan’da Kilit Parke Çalışmaları Devam Ediyor (1)Yahşihan’da Kilit Parke Çalışmaları Devam Ediyor (7)

Muhabir: burak çalışkan