Kredi puanı nasıl yükselir? Kredi puanını yükseltecek ipuçları! Kredi puanı nasıl yükselir? Kredi puanını yükseltecek ipuçları!

Kırıkkaleli iş insanı Mithat Akçalı’nın temsilciliğini yapacağı Milli Çözüm Dergisi, 2004 yılından bugüne aylık olarak yayımlanıyor. 2004 yılı Ocak ayından bugüne kadar okuyucusuyla buluşan Milli Çözüm Dergisi, Kırıkkale’de temsilciliğini açmaya hazırlanıyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Milli Çözüm Dergisi Kırıkkale Temsilcisi Mithat Akçalı, “Yeni bir Kuvay-ı Milliye gayretiyle, Milli Güçlerin dirilmesi, derlenmesi ve direnmesi yolundaki onurlu ve şuurlu çağrılara katkı sağlamak amacıyla, Ocak 2004’ten itibaren 20 yıldır, aylık olarak yayımlanmakta olan Milli Çözüm Dergimizin Kırıkkale Temsilciliğinin açılışını gerçekleştireceğiz. Açılışımız, 27 Nisan 2024 Cumartesi günü saat 11.30’da Yenidoğan Mahalelsi Barbaros Hayrettin Caddesi Zabıta Müdürülüğü ve Esnaflar Mescid yanında gerçekleştirilecektir. Açılışımızı Siyaset-Bilimci-Düşünür Üstat Ahmet Akgül Hocamızın teşrifleriyle gerçekleştirilecektir. Açılış programımızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bütün vatandaşlarımızı açılışımıza bekliyoruz” dedi.

Haber Merkezi