Kırıkkale’de beş gündür devam eden KALEFEST 2024 Kırıkkale Tanıtım Günleri, ünlü şarkıcı Lara’nın vereceği konserle sona erecek. Bugün akşam saat 21.00’de Kırıkkale Cumhuriyet Meydanı’nda sahne alacak olan Lara, sevilen şarkılarıyla Kırıkkaleli vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşatacak. Konsere tüm Kırıkkaleliler ücretsiz olarak katılabilecek.

Kırıkkaleli vatandaş fiyatları görünce isyan etti! Bu kadarına da pes artık! Kırıkkaleli vatandaş fiyatları görünce isyan etti! Bu kadarına da pes artık!

KALEFEST 2024, Kırıkkale’nin kültürel ve tarihi değerlerini tanıtma amacıyla düzenlenen bir festival olarak büyük ilgi gördü. Festival boyunca çeşitli etkinlikler, sergiler ve gösteriler düzenlenerek, Kırıkkale’nin tanıtımına önemli katkılar sağlandı.  KALEFEST 2024'ün son günü, ünlü şarkıcı Lara’nın vereceği konserle taçlanacak. Lara’nın sahne performansı, festivalin coşkusunu doruğa çıkaracak. Kırıkkale Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek olan konser, festivalin kapanış etkinliği olarak büyük önem taşıyor. Vatandaşlar, Lara’nın popüler şarkıları eşliğinde eğlenirken, festivalin son gününü coşkuyla kutlayacak.

Haber: Burak Çalışkan
 

Editör: Burak Çalışkan