Edinilen bilgilere göre, Kırıkkale'de 4 katlı bir binanın ikinci katında yaşayan Gülistan Avcı'nın (80) cansız bedeni, akşam saatlerinde torunu tarafından bulundu. Hemen olay yerine gelen polis ekipleri, geniş çaplı bir araştırma başlattı. Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin titiz çalışmaları sonucunda, olay yerindeki kan izlerinin "luminol" yöntemiyle incelenmesi ve çevredeki güvenlik kameralarının kontrol edilmesiyle, 30 yaşındaki komşu O.T.'nin cinayet zanlısı olduğu tespit edildi.

CHP Genel Başkanı Özer, Kırıkkale’yi yakından takip ediyor CHP Genel Başkanı Özer, Kırıkkale’yi yakından takip ediyor

Polis ekipleri, 6 iş yerinin güvenlik kamera kayıtlarını inceleyerek O.T.'yi gizlendiği evinde gözaltına aldı. Soruşturmanın derinleştirilmesiyle, O.T.'nin cinayeti polise bildirmeyen eşi B.T., annesi S.T., kardeşleri G.T. ve M.K.T. de gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından zanlı ve ailesi sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi.

Kaynak: İHA

Komşu Dehşeti! Yaşlı Kadını Öldüren Zanlı Ve Ailesi Adliyede (1)Komşu Dehşeti! Yaşlı Kadını Öldüren Zanlı Ve Ailesi Adliyede (3)Komşu Dehşeti! Yaşlı Kadını Öldüren Zanlı Ve Ailesi Adliyede (4)Komşu Dehşeti! Yaşlı Kadını Öldüren Zanlı Ve Ailesi Adliyede (2)

Muhabir: iha