Kırıkkale Valiliği, Kırıkkale Belediyesi, Kırıkkale Üniversitesi, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ve Kırıkkale Esnaf Ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin girişimleri ile Kırıkkale’de ilk kez düzenlenecek olan ‘Kalefest 2024 Kırıkkale Tanıtım Günleri’ projesi kapsamında, Kırıkkaleli vatandaşları sevindiren haberler gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda, şarkıları ile tüm Türkiye’yi kasıp kavuran Kırıkkaleli şarkıcı Lara, Kırıkkale’de konser verecek.

Sinerji Savunma A.Ş., Alfa Solar Enerji, Gama Enerji, MODA Life ve Dünyasan Savunma firmalarının sponsorluğunda, herhangi bir kamu kaynağı kullanılmadan düzenlenecek olan konsere tüm Kırıkkaleli vatandaşlar katılabilecek. Lara konseri, 26 Mayıs 2024 Pazar günü Saat 21.00’de Kırıkkale cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda düzenlenecek.

2024 Ehliyet Affı ne zaman çıkıyor? Alkolden ehliyetini kaptıranlar geri alabilecek mi? 2024 Ehliyet Affı ne zaman çıkıyor? Alkolden ehliyetini kaptıranlar geri alabilecek mi?

Konser haberini kendi sosyal medya hesabından duyuran şarkıcı Lara yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Adam gibi adam başkan sevgili Kırıkkale Belediye Başkanımız Ahmet Önal ve ekibi önderliğinde yıllar sonra memleketim olan Kırıkkale’ye gelmenin heyecanı ve mutluluğu içerisindeyim. Sizleri çok özledim güzel Kırıkkale. Beni bu şölene davet eden sevgili belediye başkanımız ve halkımıza sonsuz teşekkür ediyorum, hepinizi konserime bekliyorum.”

Haber: Burak Çalışkan


 

Editör: Burak Çalışkan