YAĞMUR DUASI YAPILDI

Kimeski Mahallesi’nde Cuma günü Muhtar HatuceAltun’un girişimi ile yağmur duası programı düzenlendi. Programda Muhtar Hatice Altun ve mahalle sakini kadınlar yağmur duasına katılanlara kendi elleriyle yaptıkları gözlemeleri ikram ettiler. Mahalleye kadın eli değdiğini gösteren görüntülerin yaşandığı programda hem yağmur için dua edildi ve hem de birlik ve beraberlik görüntüsü sergilendi. Programa katılanlar Cuma namazından sonra yağmur duasına iştirak ederken, gözleme ikramları ile de öğlen yemeği yemiş oldular.

MAHALLELİ TEŞEKKÜR ETTİ

Program ve ikram için teşekkür eden mahalle sakinleri, “Mahalleye bir kadın eli değdiğini görüyoruz. Muhtarımız Hatice Hanım’a her şeyden öte birlik ve beraberlik, eski zaman komşuluğu görüntüleri sergilediği için teşekkür ediyoruz” dediler. Muhtar Hatice Altun’da programa katılan ve destek verenlere teşekkür ederek, “Bizim önceliğimiz mahallemizde birlik ve beraberlik görüntüsünü tesis etmek ve bunu pekiştirmekti. İftar programımız ve yağmur duası programımız ile bunu sağlamaya çalıştık.

PROJELERİMİZ OLACAK

Bunun devamı da gelecek elbette. Şimdi sıra mahallemize yapacağımız çalışmalara geldi. Mahallemiz için pir çok önemli çalışmamız olacak. Belediye ile ortak çalışmalar yapacağız. Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Önal’a hayırlı olsun ziyaretimizi gerçekleştirdik. O’nun da başı çok kalabalık. Bir süre sonra işler sakinleşip, rutine dönünce tekrar ziyaret edip projelerimizle ilgili çalışmayı başlatacağız. Kendisi ile bu şekilde karar aldık. Yakında bu birlik ve beraberliği projelerimiz ve çalışmalarımız ile şekillendireceğiz” dedi.

Kredi puanı nasıl yükselir? Kredi puanını yükseltecek ipuçları! Kredi puanı nasıl yükselir? Kredi puanını yükseltecek ipuçları!

Haber: Tuğçe Savaş