Kırıkkale'de "Görmem İçin Sen Varsın" projesi kapsamında, Eğitimci Yazar Bekir Akdeniz tarafından düzenlenen konferans büyük ilgi gördü. Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personellerine ve öğrencilere yönelik gerçekleştirilen etkinlik, Kredi Yurtlar Kurumu’na bağlı Hatice Hanım Kız Öğrenci Yurdu Konferans Salonu'nda yapıldı.

Konferansa, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş, kurum personeli ve çok sayıda öğrenci katıldı. Eğitimci Yazar Bekir Akdeniz, konuşmasında gençlerin eğitim hayatındaki motivasyonlarını artırmak, kişisel gelişimlerini desteklemek ve geleceğe dair hedeflerini belirlemelerinde yardımcı olmak amacıyla önemli bilgiler paylaştı. Akdeniz, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, "Başarıya ulaşmak için öncelikle kendinize inanmalı ve hedeflerinizi belirlemelisiniz. Karşınıza çıkan engelleri aşmak için pes etmeden mücadele etmeli ve her zaman öğrenmeye açık olmalısınız," dedi.

Emeklilere müjde! 26 Temmuz'da hesaplara yatırılacak! Emeklilere müjde! 26 Temmuz'da hesaplara yatırılacak!

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş ise etkinlik sonrası yaptığı açıklamada, "Bu tür projeler, gençlerimizin hem akademik hem de kişisel gelişimleri için büyük önem taşıyor. Eğitimci Yazar Bekir Akdeniz’e değerli paylaşımları için teşekkür ederiz," ifadelerini kullandı. Konferans sonunda, katılımcılar Bekir Akdeniz'e sorularını yönelterek, merak ettikleri konular hakkında bilgi aldı. Etkinlik, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Haber: Alparslan Zengin

Muhabir: alparslan zengin