Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Vali Yardımcıları ile birlikte Valilik personeliyle bayramlaştı. Valilik Makamında gerçekleştirilen bayramlaşmada, Vali Makas, tüm personelin bayramını tebrik ederek, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmeleri dileğinde bulundu. Bayramın toplumun tüm kesimlerini bir araya getiren önemli bir değer olduğunu vurgulayan Vali Makas, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Valilik personelinin, bayram süresince de halka en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğini belirtti.

15 Temmuz şehidi unutulmadı: Doğum gününde kabri ziyaretçi akınına uğradı 15 Temmuz şehidi unutulmadı: Doğum gününde kabri ziyaretçi akınına uğradı

Bayramlaşmada kısa bir konuşma yapan Vali Makas, “Kurban Bayramı, paylaşmanın, yardımlaşmanın ve kardeşliğin simgesidir. Bu mübarek günlerde birbirimizi daha iyi anlamak, hoşgörü ve sevgiyle kucaklaşmak en büyük dileğimizdir. Tüm personelimizin ve halkımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi. Bayramlaşma, Valilik personeli ile yapılan karşılıklı tebriklerin ardından sona erdi. Valilik binasında gerçekleştirilen bu sıcak ve samimi etkinlik, personelin moral ve motivasyonunu artırdı.

Haber: Burak Can

Muhabir: burak can