Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO), 2024 yılı oda aidatlarının birinci taksitinin bugün son günü olduğunu ve ödemelerini gerçekleştirmeyen üyelerin cezalı duruma düşeceğini hatırlattı. KTSO'dan yapılan açıklamada, üyelerin birinci taksit ödemelerini zamanında yapmaları gerektiği vurgulandı. "Değerli üyelerimiz, 2024 yılı oda aidatlarının 1. taksit ödemeleri için 01 Temmuz 2024 Pazartesi (BUGÜN) son gündür. 1. taksit ödemelerini henüz yapmayan üyelerimizin cezalı duruma düşmemeleri için bugün mesai bitimine kadar oda aidatlarını ödemeleri gerekmektedir," denildi.

İllere göre sayısı açıklandı! 13 şehirde bulunmuyor, Kırıkkale’de 2 tane! İllere göre sayısı açıklandı! 13 şehirde bulunmuyor, Kırıkkale’de 2 tane!

KTSO, üyelerinin cezalı duruma düşmemeleri ve ek mali yükümlülüklerle karşılaşmamaları için ödemelerini zamanında yapmalarını önemle hatırlattı. Aidat ödemeleri için KTSO'nun belirlediği ödeme kanalları ve banka hesapları kullanılabilir. Üyeler, aidat ödemeleriyle ilgili detaylı bilgiye KTSO'nun resmi web sitesi ve iletişim numaraları aracılığıyla ulaşabilirler.

Haber: Alparslan Zengin

Muhabir: alparslan zengin