Kırıkkale Valisi Makas, “milletin iradesinin her şeyden üstün” Kırıkkale Valisi Makas, “milletin iradesinin her şeyden üstün”

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, kent merkezinde bulunan park ve bahçeleri yerinde inceledi. Başkan Önal'a incelemeleri sırasında Belediye Başkan Yardımcısı Recep Sefer ve ilgili müdürler eşlik etti. Başkan Önal, parklardaki eksiklikleri tespit etmek ve gerekli bakım çalışmalarını başlatmak amacıyla parklar hakkında detaylı bilgiler aldı.

Parkları gezerek durumlarını değerlendiren Başkan Önal, parkların bakım ve onarım çalışmaları konusunda yetkililere talimat verdi. Başkan Önal yaptığı açıklamada, “Parklarımızı ziyaret ederek eksiklikleri yerinde inceledik ve notlarımızı aldık. Sorunların çözümü için gerekli olan çalışmaları başlattık” ifadelerini kullandı. Belediye ekiplerinin hızlı bir şekilde harekete geçeceğini ve parkların vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmesi için çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını belirtti. Başkan Önal, parkların kentin yaşam kalitesini artırdığını ve vatandaşların bu alanları en iyi şekilde kullanabilmesi için belediye olarak üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getireceklerini vurguladı.

Haber: Burak Can

Muhabir: burak can