Kırıkkale trafik Haberleri

kırıkkale trafik haberleri ve güncel kırıkkale trafik gelişmeleri, kırıkkale trafik ile ilgili tüm video, kırıkkale trafik fotoğrafları ve kırıkkale trafik haberleri Manşet Gazetesi - Kırıkkale Haber sitemizde


GÜNCEL HABERLER

Kurban Bayramı tatilinin başlamasıyla ulaşımda 43 ilin geçiş güzergahında yer alan 'kilit kavşak' Kırıkkale'de bayram yoğunluğu başladı.

ASAYİŞ HABERLERİ

Kırıkkale’de yapılan trafik uygulamalarında aralarında çevreye rahatsızlık verdiği gerekçesiyle de yapılan işlemlerde toplam 127 araç trafikten men edildi.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’de bir haftada yapılan şok uygulamalarda 59 araca cezai işlem yapılırken, 10 şüpheli da yakalandı.

GÜNCEL HABERLER

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Kırıkkale’deki trafik yoğunluğunu işaret etti. Uraloğlu, “Kırıkkale’deki trafik yoğunluğunu azaltacağız!” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ

Kırıkkale’de 8 bin 863 araç denetlenirken, aralarında çevreye rahatsızlık verdiği gerekçesiyle de işlem yapılan 87 araç trafikten men edildi.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’de 76 bin 376 motorlu kara taşıtı bulunurken, en fazla 43 bin 243 otomobil bulunuyor. En az ise 296 özel...

ASAYİŞ HABERLERİ

Kırıkkale'de kural ihlali yapan sürücü, 200 metre ilerideki kavşaktan dönmek yerine trafiğin yoğun olduğu kavşaktan "U" dönüşü yaparak ters yöne...

GÜNCEL HABERLER

Ulaşımda 43 ilin geçiş güzergahındaki Kırıkkale'de, tatilcilerin geri dönüşe geçmesiyle birlikte yaşanan trafik yoğunluğu "dron" ile havadan görüntülendi.

GÜNCEL HABERLER

43 ilin geçiş güzergahında bulunan ‘Kilit Kavşak’ Kırıkkale’de bayram sonrası dönüş yoğunluğu yaşanmaya devam ediyor.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Valiliği, bayram tatili için yola çıkacak olan sürücüleri uyardı! Yapılan uyarıda araç sürerken dikkat edilmesi gereken kurallar hatırlatıldı.

GÜNCEL HABERLER

Ulaşımda 43 ilin geçiş güzergahında bulunan ve 'Kilit Kavşak' olarak adlandırılan Kırıkkale'de, Ramazan Bayramı tatilinde trafik yoğunluğu bugün de devam...

ASAYİŞ HABERLERİ

Kırıkkale’de yapılan trafik denetlemelerinde bir haftada tam 66 araç trafikten men edildi.