Ahmet Sungur açtı ağzını, yumdu gözünü! “Hırsızlığın daniskası, en berbatı burada” Ahmet Sungur açtı ağzını, yumdu gözünü! “Hırsızlığın daniskası, en berbatı burada”


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, kent merkezindeki esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretlerinde esnaflarla sohbet eden Milletvekili Önal, esnafların sorunlarını dinledi. Esnaf ziyaretlerinde karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet eden Milletvekili Önal, vatandaşların göstermiş olduğu samimiyete karşılık teşekkür etti.

Ziyaretlerden sonra açıklamada bulunan Önal, “Bugün şehir merkezimizde esnaflarımızı ziyaret ettik. Hem esnafımız hem vatandaşlarımız ekonomik krizin etkisinden şikayetçi. Her gün iğneden ipliğe gelen zamların ardı arkası kesilmiyor. Uygulanan hatalı ekonomi politikalarının faturası orta ve dar gelirli vatandaşlarımıza, esnafımıza kesiliyor. Bir esnafımız Bağ-kur primlerini ödeyemediğini, sattığı ürünü yerine koyamadığını anlatıyor. Yıllardır vergi ödeyen, emeği alın teri ile hizmet veren esnafımız bunu hak etmiyor” dedi.

Haber: Burak Can

Editör: Manşet Gazetesi