DOYASIYA EĞLENDİLER

Yaklaşık 100 bayanın katılımı ile gerçekleşen gecede Dans Eğitmenleri Ebru Yıldırım ve Tuğçe Çalılık, Engelsiz yaşamı desteklemek için dans ederken tüm bayanları spor yapmaya davet ettiler. Kırıkkale´de bir ilk gerçekleştirilerek açılan Engelsiz Cafe´nin bahçesinde düzenlenen dans gösterisinde dans eğitmenleri Yıldırım ve Çalılık nezaretinde bayanlar dansları ile geceye katılan bayanlara eğlenceli dakikalar yaşattılar.

 

ZAYIFLATMA GERÇEĞİ

Düzenlenen geceye erkek seyirciler alınmazken, Renga-renk ışıklar arasında yaklaşık bir saat süren dans gösterisinin sonunda Zumba Dansı Eğitmenleri Ebru Yıldırım ile Tuğçe Çalılık yaptıkları açıklamada şunları söylediler, “Öncelikle bizi bu günde yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz. Geçtiğimiz yıl Zumba´nın ne olduğunu sunduğumuz projeden sonra bu yıl da ikincisinde ise tüm katılımcılarla çok iyi ve güzel vakit geçirdik. Zumba, Türk kadınlarının dans ederek zayıflama diye bir gerçeği var”

 

TATTIRMAK İSTEDİK

“Ev hanımları özellikle evde, iş yaparken fark etmeden zumba yapıyorlar. Zumba dansı eğlenmenin,  zayıflamanın,  daha eğlenceli hale gelmesi için biz bunu bayanlarımıza sunduk. Zumba insanların eğlenerek mutlu olmasını sağlıyor. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Spor yapıyorsunuz aynı zamanda eğlenirken, kalori harcıyorsunuz. Onun içinde herkese bu eğlenceyi tattırmak istedik”

 

Kadın yunus polisler suçluların korkulu rüyası oldu Kadın yunus polisler suçluların korkulu rüyası oldu

KATKI SAĞLAMAK AMACIYLA

Yıldırım ve Çalılık, kendilerine destek veren Vali Mehmet İlker Haktankaçmaz´a Belediye Başkanı Mehmet Saygılı´ya, Tüm Engelliler Derneği Başkanı Mehmet Emin Erkoç´a teşekkür ederek “Buranın Engelsiz Cafe olması nedeni ile bir katkıda bulunmak istedik. Burada çalışanlar da engelli olması nedeni ile gönüllü olarak biz onlara bağış toplamak için çıktığımız yolda her şey çok güzeldi amacımıza ulaştık. Programlarımızı önümüzdeki yıllarda da devam ettirmek en büyük dileğimiz” dediler.

Editör: Manşet Gazetesi