Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesinde, temizlik çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur’un talimatları doğrultusunda harekete geçen belediye ekipleri, daha temiz bir Yahşihan için yoğun çaba sarf ediyor. Yahşihan Belediyesi'nden yapılan açıklamada, ilçenin çeşitli bölgelerinde hafriyat toplama ve çevre temizliği çalışmalarının titizlikle yürütüldüğü bildirildi. Belediyeden yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi: “Temiz bir Yahşihan için titizlikle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ekiplerimiz hafriyat toplama ve çevre temizliği çalışmalarını sürdürüyor.”

Kırıkkale Valisi Makas, “milletin iradesinin her şeyden üstün” Kırıkkale Valisi Makas, “milletin iradesinin her şeyden üstün”

Belediye ekipleri, ilçe genelinde düzenli olarak temizlik faaliyetleri gerçekleştirirken, çevre bilincini artırmak adına da çeşitli etkinlikler planlıyor. Başkan Ahmet Sungur, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Yahşihan’ı daha yaşanabilir ve temiz bir ilçe haline getirmek için ekiplerimizle birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz. Halkımızın da desteğiyle Yahşihan’ı hep birlikte daha güzel bir yer haline getireceğiz" dedi. Yahşihan Belediyesi'nin bu çalışmaları, ilçe halkı tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. Vatandaşlar, temiz ve düzenli bir çevrede yaşamanın kendilerini mutlu ettiğini belirterek, belediyenin çalışmalarını takdir ettiklerini ifade ettiler.

Haber: Sultan Akburu

Muhabir: sultan akburu