Kırıkkale MHP’de değişiklik! Bahçeli’nin kararı sonrası fesih edildi! Kırıkkale MHP’de değişiklik! Bahçeli’nin kararı sonrası fesih edildi!


Avundukluoğlu, yaptığı açıklamada, AK Parti ailesi olarak bir seçim sürecine daha girdiklerini kaydetti.AK Parti davasına ve Cumhur ittifakına Türkiye'nin ve Kırıkkale'nin her köşesinde sahip çıkmaya devam edeceklerini belirten Avundukluoğlu, gençlerin muhalefetin kendi aralarındaki mücadelelere ve koltuk kavgalarına bakıp da siyasete küsmesine, siyasetten uzaklaşmasına asla izin vermeyeceklerini vurguladı.

Cenab-ı Allah'ın izniyle, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan liderliğinde daha önceki seçimlerden olduğu gibi bu seçimden de muzaffer ayrılacaklarını belirten Avundukluoğlu, şöyle konuştu:"İnşallah Kırıkkale'miz 31 Mart yerel seçimlerinden sonra da Türkiye Yüzyılı'na yakışır, vizyoner ve çağın gereklerine uygun hizmetlere ve yatırımlara yine AK Parti'mizin çatısı altında kavuşacak. Bundan önce olduğu gibi 31 Mart yerel seçimlerinde de Kırıkkale merkez, ilçe ve beldelerde teşkilatımızla, adaylarımızla AK Parti'mizin başarılı olması için canla başla çalışmaya devam edeceğim” dedi.

Haber: Burak Can

Editör: Manşet Gazetesi