SİZE YAKIŞTIMI ( 2 )?

Bizim beklediğimiz bizim hayal ettiğimiz Kırıkkalespor bu olmamalı Nedenine gelecek olursak 6.Grupta hatta Bölgesel Amatör ligde mücadele eden 154 takımın hiç birinde bu kadar tecrübeli ve deneyimli futbolcuları bir arada göremezsiniz

Bakın isterseniz sizlere Bağlumspor karşısına çıkan Kırıkkalespor 11' in liglerdeki genel istatistiki bilgilerini vereyim

1-Tayfun: 3.lig 37 maç- BAL 2 maç

2-Emre: 2.lig 2 maç-3.lig 8 maç- BAL 12 maç

3-Yasin Kapucu: 2.lig 112 maç- 3.lig 55 maç- BAL 33 maç

4-Tunahan: 3. Lig 23 maç- BAL 25 maç

5-Ramazan: 3. Lig 69 maç- BAL 14 maç

6-Celal: 2. Lig 75 maç-3.lig 52 maç- BAL 29 maç

7-Osman: BAL 2 maç

8-Adem: BAL 17 maç

9-Cansın: BAL 37 maç

10-Uğur: 2.lig 161 maç- 3. lig 170 maç- BAL 23 maç

11-Safa: BAL 3 maç

*****

Gelelim futbolcu kardeşlerime

Lige yeni çıkmış bir takım karşısında bu futbol bu skor Kırıkkalespor'a ve sizlere hiç mi hiç yakışmadı.

Kırıkkalespor bu olmamalı alınan sonuç Kırıkkalespor'un geçmişine hiç mi hiç yakışmıyor

Deplasmanlı lige yeni çıkan Kasaba ve İlçe takımları karşısında sefilleri oynayan futbolcular Kırıkkalespor'u bu kadar aciz duruma düşürmemeliydi diye düşünüyorum.

*****

Aslında Futbolcularımızın kapasitesi kesinlikle bu değil ben yukarıda adı geçen futbolcuların neler yapabileceğini çok iyi biliyorum. Onların sıkıntılarını 'da en az onlar kadar biliyorum ancak yola çıkılmış ise her şey sil baştan olmalı ve Kırıkkalespor'u en iyi yere taşımak adına sahada Kora kor Dişe diş mücadele vererek bir daha bu takımın bu duruma düşmemesini sağlamak sizlerin elinde diye düşünüyorum.

Teknik direktör Hüseyin Cengiz'i yıllardan beri tanırım. Başarısızlığı asla kabul etmeyen bir yapıya sahiptir. İnanıyorum ki yakın zamanda bu sıkıntıların önlemini alacaktır.

*****

Kulüp Başkanı Metin Karakuş Büyük sıkıntılar yaşayan Kırıkkalespor'a zor gününde sahip çıkarak tüm sporseverlerin takdirini kazandı. Karakuş yönetimi ile birlikte İmkanları ölçüsünde takıma bir şeyler yapmaya çalışıyor.

Az para ile çok büyük işler yapan Karakuş ve yönetimini takdir ediyorum.

Keşke bundan önceki yöneticilerde bunlar gibi yapsaydı' da bu kadar borcun içerisine girmeseydik.

Başkan Karakuş ve yönetimi tüm bu sıkıntılara rağmen takımın eksik kalmış transferine el atarak takıma dört, beş futbolcuyu kazandırırsa takımımız ilerleyen haftalarda daha 'da iyi olacağını düşünüyorum.

Ben yol yakınken şimdiden uyarıda bulunmak istedim benden söylemesi

Yeni sezonun Tüm takımlara hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.