Kırıkkale Valisi; “Zalime Yatağında Rahatlık Verme Allah’ım” Kırıkkale Valisi; “Zalime Yatağında Rahatlık Verme Allah’ım”

Şube Başkanı Recep Akdoğan’ın başkanlığında; tertip komitemizin düzenlemiş olduğu çekiliş törenine organizasyonda iştirak eden tüm takımların kaptanları katılım sağladı. Şube Başkanı Akdoğan, takım kaptanlarına yönelik yapmış olduğu konuşmada “Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanlığı olarak organize ettiğimiz etkinliğimize takımları ile birlikte katılım sağlayan kaptanlarımıza teşekkür ediyoruz. Turnuvamızın kazanan ya da kaybedenden çok dostluk, kardeşlik, tanışma ve kaynaşma amacı taşıdığını özellikle hatırlatmak istiyoruz. Bu amaca yönelik bir turnuva geçirmenizi diliyoruz. Amacın hasıl olması için siz kıymetli takım kaptanlarımıza da önemli bir rol düşmektedir. Takım içerisinde müsabakalara siz kaptanlarımızın alacağı tutumla güzel maçlar gerçekleşeceğinden şüphe duymuyoruz. Kaybedenin olmayacağı turnuvamızda hiçbir sakatlık olmamasını temenni ediyoruz. Tüm takımlarımıza yürekten başarılar diliyor, turnuvamızın hayırlara vesile olmasını niyaz ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Şube Başkanı Akdoğan’ın ifadeleri sonrasında takım kaptanlarının gözetiminde gerçekleşen çekiliş ile gruplar belirlendi. Grupların belirlenmesi sonrası hayırlı olsun dileklerini ifade eden Şube Başkanı Akdoğan; “13 Mayıs 2024 Pazartesi günü saat 17.00’de Akın 2000 Halı Saha Tesislerinde Sağlık-Sen Halı Saha Futbol Turnuvası 2024’ün açılışını gerçekleştireceğiz. Turnuvamıza tüm sağlık çalışanlarımız ve tüm halkımız aileleri ile birlikte davetlidir.”  dedi.

Haber: Burak Çalışkan