Kırıkkale Barosu tarafından avukatlar, hakimler, savcılar ve adliye çalışanları arasındaki iletişimi kuvvetlendirmek amacıyla düzenlenecek olan futbol turnuvası 3 Haziran Pazartesi günü başlayacak. 121 avukat, hakim, savcı ve adliye personellerinin katılımı ile oluşturulan 12 takım, turnuvada kıyasıya mücadele edecek. 

Konuya ilişkin açıklama yapan Kırıkkale Barosu Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Murat Turan, “Bizler, Kırıkkale Barosu Yönetim Kurulu olarak adaletin tesis edilmesi için bu yolda birçok emek sarf eden; avukatlarımız, hakimlerimiz, savcılarımız ve diğer adliye çalışanlarımızın kaynaşması, aralarındaki birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi amacıyla bu turnuvayı geleneksel hale getirerek bu sene ikincisini düzenledik. Biz bu turnuvayı düzenlerken amacımız; avukatlarımız ile hakim savcılarımızın, diğer adliye personellerimizin iletişim kültürünü, birlik ve beraberlik duygusunu perçinlemekti. Bunun için de sporun; dostluk, kardeşlik ve barış temalı olduğunun farkına vararak bu birlik ve beraberlik duygusunu spor aracılığı tesis etmeye çalıştık. Sanıyoruz ki bu çabamız da sonuç verdi ve ilk defa düzenlemiş olmamıza rağmen 11 takım 121 sporcu ile bu turnuvaya başladık. Bu vesile ile tüm takımlarımıza, adaleti tesis etmek için insanüstü bir çaba gösteren avukatlarımıza, hakim savcılarımıza ve adliye personellerimize teşekkürlerimizi sunarak, başarılarımızı diliyoruz.” İfadelerini kullandı.

9. YARGI PAKETİ SON DURUM! 9. Yargı Paketinde Neler Var? Ehliyet Affı, Sporda Şiddet, Soyadı Düzenlemesi… 9. YARGI PAKETİ SON DURUM! 9. Yargı Paketinde Neler Var? Ehliyet Affı, Sporda Şiddet, Soyadı Düzenlemesi…

Haber: Burak Çalışkan 


 

Editör: Burak Çalışkan