Meteoroloji Haberleri

meteoroloji haberleri ve güncel meteoroloji gelişmeleri, meteoroloji ile ilgili tüm video, meteoroloji fotoğrafları ve meteoroloji haberleri Manşet Gazetesi - Kırıkkale Haber sitemizde


GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’de sıcak havalar etkisini göstermeye devam ediyor. Meteoroloji’den yapılan açıklamaya göre Kırıkkale’de hava sıcaklığı daha da artacak.

GÜNCEL HABERLER

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü, Eskişehir için öğle saatlerinden sonra kuvvetli sağanak yağış uyarısı yaparak, vatandaşları tedbirli olmaları konusunda uyardı.

GÜNCEL HABERLER

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kırıkkale için gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu.

GÜNCEL HABERLER

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yurt geneli için sağanak uyarısında bulundu.

GÜNCEL HABERLER

Uzmanlar yaptıkları açıklamada, 2024 yazında Kırıkkale de dahil olmak üzere 81 ilde yeni sıcaklık rekorlarının kırılabileceğini belirtti.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’de ikamet eden bazı vatandaşların cep telefonlarına, Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından uyarı mesajı gönderildi.

GÜNCEL HABERLER

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri Kırıkkale’de sağanak yağış beklendiği açıklandı.

GÜNCEL HABERLER

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Cuma gününden itibaren Kırıkkale’ye yağışların geri döneceğini belirtti.

GÜNCEL HABERLER

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yaptığı açıklamada Kırıkkale, Bolu, Çankırı, Karabük, Düzce, Zonguldak ve Bartın için zirai don uyarısında bulundu.

GÜNCEL HABERLER

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kırıkkale’yi kuvvetli sağanak yağışa karşı bir kez daha uyardı. Vatandaşların, ani sel ve su taşkınlarına karşı tedbirli...

GÜNCEL HABERLER

Meteoroloji Uzmanı Kerem Ökten, İç Anadolu Bölgesi için küçük taneli dolu riski uyarısında bulundu.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale için meteorolojik uyarı devam ediyor. Kırıkkale’de bugün de  dahil olmak üzere hafta boyunca kuvvetli yağış ihtimali bulunuyor.