Kırıkkalegücü Haberleri

Kırıkkalegücü haberleri ve güncel Kırıkkalegücü gelişmeleri, Kırıkkalegücü ile ilgili tüm video, Kırıkkalegücü fotoğrafları ve Kırıkkalegücü haberleri Manşet Gazetesi - Kırıkkale Haber sitemizde


SPOR

TFF 3. Lig’de mücadele eden Kırıkkalegücü Futbol Kulübü, 2024-2025 Futbol Sezonunda 4. Grup’ta mücadele edecek.

SPOR

2024-2025 Futbol sezonu hazırlıklarına başlayan Kırıkkalegücü yönetimi, önceki dönemden alacağı bulunan tüm futbolcuların ödemelerini yaptı.

SPOR

TFF 3 Ligde mücadele edecek olan Kırıkkalegücü, yeni sezonda takım kurma çalışmalarına başladı. Teknik ekip ve takımı kurma yetkisi Hasan...

SPOR

Kırıkkalegücü Futbol Kulübü (Kırıkkalespor), yeni sezon hazırlıklarına başladı. Başkan Adnan Duman ve yönetimi, takımın gelecek planlaması için start verdi.

Kırıkkale

2024-2025 sezonunda TFF 3 ligde şampiyonluk hedefleyen Kırıkkalegücü, takımın efsane isimlerinde yer alan Uğur Kütük’ü Genel Kaptanlığa getirmeyi planlıyor.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü Başkanlığı’na seçilen Adnan Duman ve yönetim kurulu ekibi için tebrik mesajı yayımladı.

SPOR

Kırıkkale Gücü’nün yeni başkanı Adnan Duman, 2024-2025 futbol sezonunda Kırıkkalegücü’nün tahmini bütçesini açıkladı.

SPOR

Kırıkkalegücü’nün yeni Başkanı Adnan Duman, Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü’nün isminin değişeceğini açıkladı.

SPOR

2024-2025 Futbol sezonunda TFF 3 ligde mücadele edecek olan Kırıkaklegücü FSK başkanı yapılan kongre sonucu belli oldu. işte başkan ve...

SPOR

2024-2025 Futbol sezonunda TFF 3 ligde mücadele edecek olan Kırıkaklegücü FSK, bugün kongreye gidiyor.

SPOR

2024-2025 Futbol sezonunda TFF 3 ligde mücadele edecek olan Kırıkaklegücü FSK, yarın kongreye gidiyor.

Kırıkkale

Aliağa Futbol A.Ş. ile deplasmanda karşılaşan Kırıkkalegücü, dört gol atan Hasan Çelik’i durduramadı ve karşılaşmadan 6-3 mağlup ayrıldı.