Kırıkkale Valisi Mehmet Makas Haberleri

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas haberleri ve güncel Kırıkkale Valisi Mehmet Makas gelişmeleri, Kırıkkale Valisi Mehmet Makas ile ilgili tüm video, Kırıkkale Valisi Mehmet Makas fotoğrafları ve Kırıkkale Valisi Mehmet Makas haberleri Manşet Gazetesi - Kırıkkale Haber sitemizde


ASAYİŞ HABERLERİ

Kırıkkale'de otomobil ile şehir içi yolcu taşıyan dolmuşun çarpıştığı kazada yaralanan 22 kişiyi hastanelerde ziyaret ederek, geçmiş olsun temennisinde bulundu.

SPOR

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, "Okullar Sporla Daha da Güzel" projesinin tanıtımında "dijital bağımlılığa" dikkat çekerek, "spor yapın" tavsiyesinde bulundu.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Anneler Günü mesajı yayımladı. Vali Makas mesajında, “Cennet annelerin ayağı altındadır” dedi.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, düzenlenen programda Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Kırıkkale’deki yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya geldi....

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Hasandede Köyü içine yapılan 18 bin 525 metrekarelik kilit parke çalışmasını yerinde inceledi.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Ramazan Bayramı’nda çocuk evlerini ziyaret ederek, kimsesiz çocuklarla bir araya geldi.

GÜNCEL HABERLER

KIRIKKALE (AA) - Kırıkkale Valisi Mehmet Makas ve Belediye Başkanı Ahmet Önal, Ramazan Bayramı'nda çalışan personeli ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas Türk Polis Teşkilatı’nın 179’uncu yıl dönümü nedeniyle yayımladığı kutlama mesajında, “Emniyet Teşkilatımız milletimizin en fedakâr ve...