Kırıkkale güncel haberleri Haberleri

kırıkkale güncel haberleri haberleri ve güncel kırıkkale güncel haberleri gelişmeleri, kırıkkale güncel haberleri ile ilgili tüm video, kırıkkale güncel haberleri fotoğrafları ve kırıkkale güncel haberleri haberleri Manşet Gazetesi - Kırıkkale Haber sitemizde


GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’de Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen bilardo müsabakaları sona erdi.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’de bir haftada yapılan şok uygulamalarda 59 araca cezai işlem yapılırken, 10 şüpheli da yakalandı.

GÜNCEL HABERLER

Türkiye’nin 81 ilinde teşkilatlanan ve şube açılışlarını ardı ardına gerçekleştiren Genç Sağlık Sendikasının yeni durağı Kırıkkale oldu.

GÜNCEL HABERLER

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri Kırıkkale’de sağanak yağış beklendiği açıklandı.

GÜNCEL HABERLER

Tüm Türkiye genelinde bulunan motorlu kara taşıt ve araç satış rakamları belli olurken, Kırıkkale’de en çok hangi araç satıldı?

GÜNCEL HABERLER

Tüm Türkiye genelinde bulunan motorlu kara taşıt sayıları belli olurken, Kırıkkale’de hangi motorlu kara taşıtından kaç tane var belli oldu.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’de yapılacak olan KALEFEST 2024 kapsamında gösteri yapacak olan Solo Türk, bugün Kırıkkale semalarında prova uçuşu yaptı.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale İl Müftüsü Mustafa Topal çalışma ziyaretleri kapsamında beraberindeki heyetle İlçe Müftülüklerini ziyaret ediyor.

ASAYİŞ HABERLERİ

Kırıkkale'de uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahıslara yönelik yapılan operasyonlarda gözaltına alınan 18 şüpheli hakkında adli işlem başlatıldı.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Özel Yaşam Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Valiliği öncülüğünde yapılacak olan KALEFEST 2024 Kırıkkale Tanıtım Günleri, 4 gün sonra (22 Mayıs Çarşamba günü) başlıyor.

GÜNCEL HABERLER

Millî Eğitim Müdürü Rıza Aydın, Hasandede Köyü’nde bulunan Hasandede Camisi ve Türbesi’ni ziyaret etti.