Kırıkkale Belediye Başkanı Haberleri

Kırıkkale Belediye Başkanı haberleri ve güncel Kırıkkale Belediye Başkanı gelişmeleri, Kırıkkale Belediye Başkanı ile ilgili tüm video, Kırıkkale Belediye Başkanı fotoğrafları ve Kırıkkale Belediye Başkanı haberleri Manşet Gazetesi - Kırıkkale Haber sitemizde


GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, gece mesaisinde çalışan belediye personellerini ziyaret ederek, personellerle yemek yedi.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Türkiye-Gürcistan maçının Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan dev ekrandan yayınlanacağını duyurdu.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, tüm Kırıkkaleli vatandaşları bayramlaşma programına davet etti.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, ekipman sayısını iki kat artırarak, haşere ve sivrisinekle mücadelenin devam edeceğini belirtti.

Genel

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Jandarma Teşkilatı’nın 185. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen programa katıldı.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Kırıkkale’nin farklı noktalarına yerleştirilecek olan geri dönüşüm atık noktalarının, Kırıkkale Belediyesi’ne hibe edildiğini açıkladı.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, kutlamaları sonrası Kırıkkaleli vatandaşlar, Belediye Başkanı Önal’la fotoğraf çekinebilmek için birbiriyle yarıştı.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Kırıkkaleli vatandaşları, Kırıkkalegücü-Gümüşhanespor maçına davet etti.

SİYASET HABERLERİ

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Kırıkkaleli vatandaşları Pazar günü oynanacak olan Kırıkkalegücü-Gümüşhanespor maçına davet etti.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, kent merkezinde su ve alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal'ın bilboardlara astırdığı Atatürk görseli büyük beğeni topladı.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal sosyal medya hesabından bayram tebriği yayınladı.