Keskin Haberleri

Keskin haberleri ve güncel Keskin gelişmeleri, Keskin ile ilgili tüm video, Keskin fotoğrafları ve Keskin haberleri Manşet Gazetesi - Kırıkkale Haber sitemizde


GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale, ufak depremlerle sallanmaya devam ediyor. Bu kez de Keskin ilçesine bağlı Efendi Köyü’nde 2.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’nin Keskin ve Çelebi ilçelerinde Doğal Gaz Dağıtım Tesislerinin yapımı için 27 taşınmaz acil kamulaştırma kararı resmi gazetede yayımlandı.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’nin Keskin, Balışeyh ve Delice ilçelerinde kurbanlık sevkiyatlarına denetimler devam ediyor.

GÜNCEL HABERLER

Geçici kurban satış yerleri ve hayvan pazarına kara yoluyla giden kurbanlıklara Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde denetim yapıldı.

GÜNCEL HABERLER

Yazın gelmesi ile birlikte vatandaşlar, dışarıda yapabileceği aktiviteleri merak etmeye başladı. İşte, Kırıkkale’de yapabileceğiniz aktiviteler...

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Keskin ilçesine bağlı Konur Köyü içine yapılan 2 bin metre karelik kilit parke çalışmasını inceledi.

Kırıkkale

Kırıkkale Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Keskin ilçesinde Türkiye sportif yetenek taraması ve Spora yönlendirme projesi kapsamında yetenek taraması yaptı.

GÜNCEL HABERLER

Haydar Sultan Türbesinde çekilen bir video sosyal medyada tepkilere neden oldu...