CHP Haberleri

CHP haberleri ve güncel CHP gelişmeleri, CHP ile ilgili tüm video, CHP fotoğrafları ve CHP haberleri Manşet Gazetesi - Kırıkkale Haber sitemizde


GÜNCEL HABERLER

31 Mart’ta yapılan Yerel Seçimler sonucunda Kırıkkale Belediyesi 47 yıl aradan sonra Cumhuriyet Halk Partisine geçti. Kırıkkale Belediyesi ile Kırıkkale...

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) danışma kurulu ikinci toplantısı yapıldı. Toplantıda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Kırıkkale

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, bir kez daha Kırıkkale’yi işaret etti. Özel, “Kırıkkale’de yeni Eskişehirler yaratacağız” dedi.

GÜNCEL HABERLER

Gazetemiz Köşe Yazarı Çağlar Atmaca'nın kaleme aldığı 'Anormal Normalleşme' adlı köşe yazısı. İyi okumalar...

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’de ramazan bayramının gelmesi ile birlikte, siyasi partilerin bayramlaşma programı belli oldu. Programda CHP ve MHP bayramın ikinci günü gerçekleşecek.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale Belediyesi’nin çiçeği burnunda başkanı Ahmet Önal, ilk günlerden asfaltlama çalışmalarına başladı.

SİYASET HABERLERİ

CHP Kırıkkale İl Genel Meclis Üyeliğine seçilen Kezban Kumru Boztepe, Kırıkkale tarihinde seçilen ilk kadın İl Genel Meclis Üyesi oldu.

SİYASET HABERLERİ

Kırıkkale Belediyesi yeni başkanı Ahmet Önal, mazbatasını aldıktan sonra Cumhuriyet Meydanından Kırıkkale Belediyesine yürüyeceklerini açıkladı.

Politika

ANKARA (AA) - 31 Mart'ta yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde, kesin olmayan sonuçlara göre oyların yüzde 65,26'sını alarak Çankaya Belediye...