Ankara Haberleri

Ankara haberleri ve güncel Ankara gelişmeleri, Ankara ile ilgili tüm video, Ankara fotoğrafları ve Ankara haberleri Manşet Gazetesi - Kırıkkale Haber sitemizde


Ankara

ANKARA (AA) - Çubuk ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.

Ankara

ANKARA (AA) - Ankara'nın Çubuk ilçesinde, koşulları yerine getiren 123 besiciye kurbanlık kesimi için geçici ruhsat verildi.

ASAYİŞ HABERLERİ

Ankara'nın Etimesgut ilçesinde üzerlerine inşaat kalıbı düşmesi sonucu hayatını kaybeden baba ile oğlu son yolculuğuna uğurlandı.

GÜNCEL HABERLER

Ankara’da iş yerine gitmek için bindiği metroda içinde yaklaşık 1 milyon Türk liralık altın olan bir çanta bulan vatandaş, çantayı...

ASAYİŞ HABERLERİ

Ankara’da trafikte tartıştığı sürücünün satırlı saldırısına uğrayan taksicinin başparmağı koptu.

GÜNCEL HABERLER

Anadolu Otoyolu'nda meydana gelen kazada tırın devrilmesi sonucu uzun araç kuyrukları oluştu.

ASAYİŞ HABERLERİ

Ankara’da şehir dışından izne gelen komiser yardımcısı, bilinmeyen bir nedenden dolayı tartıştığı eşini ve 2 çocuğunu beylik tabancasıyla öldürdükten sonra...

GÜNCEL HABERLER

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce düzenlenen "Genç Sada Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması 1. Bölge Finali" gerçekleştirildi.

GÜNCEL HABERLER

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün uyarısı sonrası Başkent Ankara’da dolu yağışı etkili oldu. Kırıkkale için de yağış uyarısı yapılmıştı.

GÜNCEL HABERLER

Kırıkkale’den de geçen hızlı trenle Ankara-Yozgat arasında, 1 yılda 276 bin yolcu geliş gidiş yaptı.

GÜNCEL HABERLER

Türkiye Barolar Birliğince (TBB), avukatların sorunlarına dikkat çekmek ve şartlarının düzeltilmesi talebiyle Ankara'da "Büyük Savunma Mitingi" düzenlendi.

Eskişehir

Eskişehir’de sabahın erken saatlerinde başlayan yağmur, adeta sokaklardaki hayatı durdurdu.