RENKLİ GÖRÜNTÜLER

Hayali kadınlara nefes olmak Hayali kadınlara nefes olmak

Nejla ve Cemalettin Akdoğan çiftinin oğulları Akın ile Söke´in tanınmış avukatlarından İhsan ve Osman Ünsal çiftinin kızları Özlem kalabalık bir davetli topluluğunun katılımı ile dünya evine girdiler. Çiftin nikahına Kırıkkale ve Ankara´dan gelen misafirler başta olmak üzere çok sayıda bürokrat, işadamı ve siyasetçi katıldı.  Ankara Sögütözü´nde bulunan Anadolu Downton Otel´de gerçekleşen nikah töreninde eskimeyen dostlar hasret giderdi.

 

KATILIMCILARA TEŞEKKÜR

Nikah töreni sonrası Akdoğan ve Ünsal ailesi misafirlerini kapıya kadar uğurlayarak katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.  Akdoğanların bu mutlu gününde Bahşılı eski Belediye Başkanı ve Mahalli İdarelere Hizmet Derneği Genel Başkanı Mehmet Dönmez, Kırıkkale´nin üst düzey tanınmış bürokratlarından Ahmet Yalçınkaya, gazeteci Sırrı Zengin, İyi Parti Kırıkkale İl İkinci Başkanı Mahmut Altındağ, Gazeteci Ali Çetin ve eşi Aynur Çetin, Nejla ve Cemalettin Akdoğan çiftini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar.

 

BİR ÖMÜR MUTLULUKLAR

Nikah töreni sonrası aile mensupları Nejla, Cemalettin ve kızları Aslı, oğulları Kadıköy İyi Parti İlçe Başkanı Avukat Alper ve eşi Tuğba, damat Akın ve gelin Özlem Akdoğan çifti davetlilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek geceyi ölümsüzleştirdiler. Manşet gazetesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Editör: Manşet Gazetesi